fbpx

Royal Catering tellimistingimused:

Tellimuse esitamine, muutmine

 1. Klient saab esitada tellimuse kirjutades Royal Cateringi facebooki lehele või e-posti/telefoni teel.
 2. Royal Catering saadab kliendile hinnapakkumise, mis nõusolekul kinnitatakse e-postiga.
 3. Klient teatab tellimusest ette vähemalt 72 h.
 4. Tellimuses märgitud kaupade ja/või teenuste kogust ning osalejate arvu võib klient muuta kuni 72 h enne ürituse toimumist, esitades kirjaliku soovi. Hilisemaid pretensioone arvestame vaid võimalusel.
 5. Tellimuse esitamisel tuleb määrata võimalikult täpne tellimuse üleandmise ja vastu võtmise kuupäev ja kellaaeg.
 6. Tellimuse miinimum summa on 350€

Transport, inventar

 1. Juhul, kui klient on tellimuse esitamisel valinud tellimuse kättesaamise viisiks tellimuse kohaletoimetamise, lisandub tellimuses märgitud kaupade ja/või teenuste hinnale tellimuse kohaletoimetamise eest 30 eurot, väljaspool Tartu linna hind kokkuleppel.
 2. Transpordi hinnale lisandub korrusetasu alates teisest korrusest, kui ürituse toimumise kohas puudub lift või selle kasutamise võimalus.
 3. Juhul kui tellimusele on võimalik järele tulla ja klient valib tellimuse kättesaamiseks nimetatud viisi, ei lisandu tellimuses märgitud hinnale kohaletoimetamise tasu.
 4. Tellija poolt lõhutud või rikutud inventari on tellija kohustatud täies mahus hüvitama.
 5. Olenevalt töö mahust võib lisanduda inventari rent.

Tasumine, tellimuse tühistamine ja taganemine

 1. Vastavalt hinnapakkumisele esitatakse kliendile ettemaksu arve 100 % ulatuses, mis tuleb tasuda arvel näidatud kuupäevaks.
 2. Tellimus loetakse esitatuks pärast panga poolset kinnitust, et tellimuse eest on makse täies ulatuses teostatud.
 3. Ostjal on võimalik tellimus tühistada rohkem kui 4 tööpäeva enne tellimuse täitmise aega ning saada tagasi kogu tellimuse eest tasutud raha. Juhul, kui tellimus tühistatakse vähem kui 4 tööpäeva enne tellimuse täitmise aega, ei kuulu tellimuse eest tasutud raha tagastamisele.
 4. Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad tooted. Seetõttu ei ole Ostjal võimalik tellimusest pärast tellimuse kättesaamist taganeda.
 5. Juhul, kui klient on kauba ja/või teenuste suhtes pretensioone, kohustub klient need esitama Royal Cateringi kontaktandmetel (tel. +372 59092772, e-mail info@royalcatering.ee) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kätte saamist.
 
 

Teie Royal Catering

Võta ühendust

helista meile iga päev kell 09:00-18:00