Iga samm viib meid lähemale oma eesmärgile

Royal-catering--tiim

Lauri ja Kristi on ettevõtlik abielupaar, kes varasemalt töötanud erinevates mainekates restoranides ja cateringides Peale mitmeid aastaid tekkis soov teha sellest paus ja proovida alustada oma asja ajamist. Alustades koduköögist, suutsime tänu enda klientidele kasvada lühikese ajaga piisavalt suureks, et avada päris enda köök. Meie ambitsioon on suur ja iga teie tellimus viib meid lähemale meie unistusele, avada tulevikus enda Royal Catering Kohvik

Lauri-Royal-Catering

Lauri Ööpik

Lauri on paberitega kokk, kes muuhulgas on õppinud ja töötanud Taanis, Roskildes Slagteriskolen kokakoolis. Lauri on töötanud mitmetes mainekates restoranides koka ja kelnerina. Lauri töötab lisaks ka personaaltreenerina, mistõttu on tervislikul toidul tema elus eriti oluline koht. Peale seda, kui ta leidis õige partneri otsustati koos, et on aeg avada enda toitlustusettevõte. 

Kristi ÖÖPIK

Kristi on paberitega kokk. Töötanud erinevates mainekates restoranides ja cateringides. Kristi suurim pluss on, et kuigi  ta on uhke oma saavutustuste üle, ei jää ta selle juurde pidama! Alati pürgib kõrgemale ja kaugemale. 

Kristi-Ööpik---Royal-Catering
Royal-Caterting-(1)

Marge Metsoja

Marge on õppinud kokk omades viie aastast erialast töökogemust. Toidu tegemine on talle justkui hobi ja töö käsikäes tehes süüa suurima rõõmuga. Marge hindab kõrgelt toidu kvaliteeti pakkudes kliendile ainult parimat.

Laura

Laura on meie meeskonna üks särtsakamaid tegelasi. Ta on kirglik selle vastu, mis me teeme ja sellepärast aitab ta meid köögis, teeninduses, loob mega vingeid lauakatteid ja nagu meie teda kutsume ”jõuluvana väike abiline”. Ta on töötanud varasemalt laeva peal, erinevates restoranides ja olnud vahetusevanem mõned aastad Tartu restoranis. Ta armastab head toitu ja head huumorit ning teab mis on kvaliteet.

Laura-Royal-catering
Anneliis-Voore-Royal-catering

Anneliis Voore

Anneliis on meie kunstnik kaamera taga, kes püüab Sinu üritusel kinni kõige tähtsamad ja südamlikumad hetked