Iga samm viib meid lähemale oma eesmärgile

Royal-Catering

Lauri ja Kristi on ettevõtlik abielupaar, kes varasemalt töötanud erinevates mainekates restoranides ja cateringides. Peale mitmeid aastaid tekkis soov teha sellest paus ja proovida alustada oma asja ajamist. Alustades koduköögist, suutsime tänu enda klientidele kasvada lühikese ajaga piisavalt suureks, et avada päris enda köök. Meie ambitsioon on suur ja iga teie tellimus viib meid lähemale meie unistusele, avada tulevikus enda Royal Catering Kohvik

Miks royal catering?

Ligi 0
aastase kogemusega meeskond
Üle 0
rahuloleva kliendi
0 %
positiivne tagasiside
Lauri-Royal-Catering

Lauri Ööpik - Chef de Cuisine

Lauri on paberitega kokk, kes muuhulgas on õppinud ja töötanud Taanis, Roskildes Slagteriskolen kokakoolis. Täna kuulub ta Eesti Peakokkade Ühendusse. Lauri on töötanud mitmetes mainekates restoranides koka ja kelnerina. Lauri töötab lisaks ka personaaltreenerina, mistõttu on tervislikul toidul tema elus eriti oluline koht. Peale seda, kui ta leidis õige partneri otsustati koos, et on aeg avada enda toitlustusettevõte. 

Kristi ÖÖPIK - Chef de Cuisine

Kristi on paberitega kokk. Töötanud erinevates mainekates restoranides ja cateringides. Kristi suurim pluss on, et kuigi  ta on uhke oma saavutustuste üle, ei jää ta selle juurde pidama! Alati pürgib kõrgemale ja kaugemale. 

Kristi-Ööpik---Royal-Catering
Royal-Caterting-(1)

Marge Metsoja

Marge on õppinud kokk omades viie aastast erialast töökogemust. Toidu tegemine on talle justkui hobi ja töö käsikäes tehes süüa suurima rõõmuga. Marge hindab kõrgelt toidu kvaliteeti pakkudes kliendile ainult parimat.