Mis on privaatõhtusöök?

Privaatõhtusöök (A al carte) võimaldab muuta teie kodu üheks õhtuks tipprestoraniks. Meie peakokk koostab teile 5 kuni 9-käigulise õhtusöögi menüü ning soovi korral sobitatakse roogade juurde ka joogivalik.

Meie imelised teenindajad hoolitsevad teie ja teie seltskonna eest terve õhtu vältel ning veenduvad, et kõik oleks ideaalne.

Õhtusöögi hind al 50€ inim.
Min inimeste arv 5.

Pakume võimalust kasutada privaatõhtusöögi jaoks meie peoruumi Stanza Reale.

Stanza Reale on ainulaadne peoruum Tartus. 100 m² ruum on tavapäraselt sisustatud kui restoran, kuid oleme paindlikud ning vastavalt ürituse iseloomule saame paigutust muuta. 

Sinu käsutuses on ka helitehnika, projektor ning soovi korral ka valge ekraan. Korralda seminari, esitle toodet või näita ekraanilt isiklikku videot – kõik on võimlik. 

Stanza Reales on võimalik korraldada erineva iseloomuga üritusi töistest kokkusaamistest, kuni suursuguste tähtpäevadeni! Ruum ootab endale külla inimesi, kes naudivad kõrgtasemel toitu ja veini, inimesi, kes soovivad pidada näiteks sünnipäevi, tüdrukuteõhtuid, seminare ning veinidegusteerimisi. Ruumi rendiga on kaasas alati teenindaja, kes hoolitseb teie eest ürituse vältel. 

Võta ühendust

helista meile iga päev kell 09:00-18:00