fbpx

Royal Ruum

Tere tulemast Stanza Realesse - Elegantseim peopaik tartus

Stanza Reale

Stanza Reale on hubane ja elegantne 100m2 peoruum, kus on võimalik korraldada seminare, pidada tähtpäeva või luua enda elamusrestoran.

Stanza Reale on Royal Cateringi peakokk ja asutaja Lauri Ööpiku loodud elamusruum, mis tähendab itaalia keeles Royal ruumi.

Stanza Reales pakub cateringi eksklusiivselt Royal Catering või telli hoopis peakokk Lauri Ööpik inspiratsioonimenüü.

Peoruum & Lounge

Stanza Reale maitsekalt sisustatud peoruum mahutab mugavalt kuni 45 inimest.  Tavapäraselt on ruum sisustatud kui restoran, kuid oleme paindlikud ning vastavalt ürituse iseloomule saame paigutust muuta. 

Sinu käsutuses on ka helitehnika, projektor ning soovi korral ka valge ekraan. Korralda seminari, esitle toodet või näita ekraanilt isiklikku videot – kõik on võimalik. 

Lounge’i ala on mõeldud lõõgastumiseks teie sündmuse ajal. See sobib ideaalselt ka live artisti esinemise kuulamiseks (mahutab kuni 3 liikmelise bändi).

Catering

Stanza Reales hoolitseb toitlustuse eest Royal Catering. Koostame Sinu sündmuse jaoks meelepärase menüü.

A la Carte

la carte elamus pakub meie peakokk Lauri Ööpiku poolt hoolikalt valitud maitsenaudinguid igale gurmaanile. Lauri on võitnud medaleid prestiižikalt IKA Maailma Kulinaaria Olümpialt. Iga A la Carte roog valmib hoolega, kasutades parimaid saadaolevaid koostisosi, tagamaks unustamatu kulinaarne kogemus.

Võta ühendust

helista meile iga päev kell 09:00-18:00